Prowadnica R 45cm/18" 1,6mm/0.063" .325"
Wystaw opinię o produkcie
Prowadnica STIHL do pilarek spalinowych, przeznaczona do codziennej pracy przy cięciu drewna opałowego, pracach w gospodarstwie oraz typowych zastosowaniach w leśnictwie i rolnictwie.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 3005 008 4717
Kod kreskowy: 795711358112
Opis
Prowadnica STIHL Rollomatic E 45 cm 18" .325" 1,6 mm
Prowadnica STIHL do pilarek spalinowych, przeznaczona do codziennej pracy przy cięciu drewna opałowego, pracach w gospodarstwie oraz typowych zastosowaniach w leśnictwie i rolnictwie.
Dane techniczne
| Model | STIHL Rollomatic E 45 cm 18" |
| Typ produktu | Prowadnica do pilarki łańcuchowej |
| Producent | STIHL |
| Seria | Rollomatic E |
| Długość prowadnicy | 45 cm / 18" |
| Podziałka | .325" |
| Szerokość rowka prowadzącego | 1,6 mm / .063" |
| Końcówka prowadnicy | Kółko gwiazdkowe 11-zębowe |
| Liczba ogniw prowadzących pasującego łańcucha | 68 ogniw prowadzących |
| Kod produktu | 3005 008 4717 |
Kompatybilność z pilarkami
Oficjalne instrukcje STIHL potwierdzają stosowanie prowadnic Rollomatic E .325" / 1,6 mm o długości 35, 40 i 45 cm m.in. w pilarkach:
- STIHL MS 230 / MS 230 C
- STIHL MS 250 / MS 250 C
- STIHL MS 231
- STIHL MS 251
Praktyczne zastosowanie
Prowadnica o długości 45 cm dobrze sprawdza się podczas cięcia drewna opałowego, okrzesywania i prac gospodarczych, gdy potrzebny jest nieco dłuższy zasięg roboczy oraz stabilna praca w drewnie o większej średnicy.
Konstrukcja Rollomatic E opiera się na zespawanych płytach stalowych, a prowadzenie łańcucha na końcówce z kółkiem gwiazdkowym wspiera płynną pracę zestawu tnącego. To praktyczne rozwiązanie do regularnego użytkowania w gospodarstwie, ogrodzie i przy typowych pracach leśnych.
Dlaczego warto wybrać ten model?
- Oryginalna prowadnica STIHL – pewne dopasowanie do zgodnych modeli pilarek.
- Długość 45 cm / 18" – dobry wybór do drewna opałowego i bardziej wymagających prac.
- Parametry .325" / 1,6 mm – trwały zestaw roboczy do pilarek średniej klasy mocy.
- Kółko gwiazdkowe 11-zębowe – sprawne prowadzenie łańcucha na końcówce prowadnicy.
Najważniejsze korzyści dla użytkownika
- łatwy dobór zgodnego łańcucha do zestawu tnącego,
- stabilna praca podczas cięcia drewna o większej średnicy,
- uniwersalne zastosowanie w gospodarstwie i przy pracach leśnych,
- trwała konstrukcja STIHL Rollomatic E,
- możliwość skompletowania zestawu z pasującym łańcuchem 68 DL.
Postaw na sprawdzone rozwiązanie
Prowadnica STIHL Rollomatic E 45 cm 18" .325" 1,6 mm to dobry wybór dla użytkowników, którzy chcą zachować zgodność parametrów osprzętu tnącego i korzystać z oryginalnej prowadnicy STIHL w codziennej pracy przy drewnie, w gospodarstwie i podczas typowych zadań terenowych.
prowadnica STIHL 45 cm, prowadnica 18 cali STIHL, Rollomatic E, prowadnica .325 1,6 mm, prowadnica do MS 250, prowadnica do MS 251, prowadnica do MS 231, prowadnica 3005 008 4717
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.