Prowadnica E 40cm/16" 1,3mm/0.050" 3/8"
Wystaw opinię o produkcie
Uniwersalna prowadnica do pilarek łańcuchowych, przeznaczona do pracy z lekkim zestawem tnącym 3/8" Picco. Dobrze sprawdza się przy przygotowaniu drewna opałowego, pracach gospodarczych i codziennym użytkowaniu wokół domu oraz w terenie.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 3003 000 6313
Kod kreskowy: 795711038489
Opis
Prowadnica Rollomatic E 40 cm 3/8" P 1,3 mm
Uniwersalna prowadnica do pilarek łańcuchowych, przeznaczona do pracy z lekkim zestawem tnącym 3/8" Picco. Dobrze sprawdza się przy przygotowaniu drewna opałowego, pracach gospodarczych i codziennym użytkowaniu wokół domu oraz w terenie.
Dane techniczne
| Model | Prowadnica Rollomatic E 40 cm 3/8" P 1,3 mm |
| Producent | STIHL |
| Typ produktu | Prowadnica do pilarki łańcuchowej |
| Seria / linia | Rollomatic E |
| Długość prowadnicy | 40 cm / 16" |
| Podziałka łańcucha | 3/8" P |
| Szerokość rowka prowadzącego | 1,3 mm / .050" |
| Liczba ogniw prowadzących | 60 |
| Typ mocowania | 3003 |
| Numer katalogowy | 3003 000 6313 |
| EAN | 795711038489 |
Zastosowanie i kompatybilność
Prowadnica z mocowaniem 3003 znajduje zastosowanie w wybranych pilarkach spalinowych średniej klasy, używanych do przygotowania opału, prac wokół gospodarstwa oraz regularnego cięcia drewna.
W źródłach potwierdzono zgodność m.in. z modelami 024, MS 240, 026, MS 260, MS 261, MS 261 C, MS 261 C-Q. Przed zakupem warto porównać mocowanie prowadnicy oraz parametry obecnego zestawu tnącego.
Dlaczego warto wybrać ten model?
- Uniwersalna długość 40 cm – wygodna do codziennych prac gospodarczych i przy drewnie opałowym.
- Popularna konfiguracja 3/8" P – łatwy dobór kompatybilnego łańcucha.
- Rowek 1,3 mm i 60 DL – konkretne parametry ułatwiają szybkie dopasowanie zestawu tnącego.
- Konstrukcja Rollomatic E – dobra równowaga między trwałością, prowadzeniem i komfortem pracy.
Najważniejsze korzyści dla użytkownika
- wygodna praca przy przygotowaniu opału i codziennych zadaniach gospodarczych,
- łatwy dobór odpowiedniego łańcucha według konkretnych parametrów,
- płynne prowadzenie łańcucha podczas regularnego użytkowania,
- dobra kontrola pilarki przy cięciu drewna o małej i średniej średnicy,
- praktyczne zastosowanie w popularnych pilarkach z mocowaniem 3003.
Postaw na dobrze dobrany zestaw tnący
Prowadnica Rollomatic E 40 cm 3/8" P 1,3 mm to praktyczny wybór dla użytkowników, którzy chcą zachować sprawne cięcie, wygodną pracę pilarki i prosty dobór kompatybilnego łańcucha. To model dobrze dopasowany do regularnych prac w drewnie, gdy liczy się stabilna praca i codzienna funkcjonalność.
prowadnica rollomatic e 40 cm, prowadnica 3/8 p 1,3 mm, prowadnica 3003 000 6313, prowadnica do pilarki, prowadnica 16 cali, prowadnica do ms 240, prowadnica do ms 260, prowadnica do ms 261, prowadnica 60 ogniw
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.