ŁAŃCUCH Widiowy PD3 3/8" 1,3MM 44 OGNIWA Na Prowadnicę 30cm/12"
Wystaw opinię o produkcie
Trwały łańcuch tnący do prowadnic 30 cm, przeznaczony do pracy z podziałką 3/8"P i rowkiem 1,3 mm. Wersja Duro sprawdza się tam, gdzie liczy się wysoka odporność na zużycie i pewna praca w wymagających warunkach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 3612 000 0044
Kod kreskowy:
Opis
Łańcuch Picco Duro 3 3/8"P 1,3 mm 44 ogniwa
Trwały łańcuch tnący do prowadnic 30 cm, przeznaczony do pracy z podziałką 3/8"P i rowkiem 1,3 mm. Wersja Duro sprawdza się tam, gdzie liczy się wysoka odporność na zużycie i pewna praca w wymagających warunkach.
Dane techniczne
| Model | Picco Duro 3 63 PD3 44 ogniwa |
| Producent | STIHL |
| Typ produktu | Łańcuch tnący do pilarki |
| Seria / typ łańcucha | 63 PD3 / 3612 / Picco Duro 3 |
| Podziałka | 3/8"P (Picco) |
| Szerokość ogniwa prowadzącego | 1,3 mm |
| Typ ogniwa tnącego | Duro / z węglikiem spiekanym |
| Liczba ogniw prowadzących | 44 |
| Pasująca długość prowadnicy | 30 cm / 12" |
| Pasująca prowadnica | 3/8"P, rowek 1,3 mm, 30 cm |
| Kod produktu | 3612 000 0044 |
Dlaczego warto wybrać ten model?
- Seria Picco Duro 3 – trwały łańcuch do wymagającej pracy.
- 44 ogniwa prowadzące – konfiguracja do prowadnicy 30 cm.
- Podziałka 3/8"P – popularny standard w lekkich i poręcznych pilarkach.
- Szerokość 1,3 mm – dopasowanie do prowadnic z rowkiem 1,3 mm.
Najważniejsze korzyści dla użytkownika
- łatwe dopasowanie po parametrach 3/8"P / 1,3 mm / 44 ogniwa,
- praktyczny wybór do prowadnic 30 cm,
- dobra odporność na zużycie w pracy przy drewnie,
- sprawdzona seria do codziennego zastosowania,
- wygodny punkt wyjścia do skompletowania całego zestawu tnącego.
Postaw na dobrze dobrany łańcuch
Łańcuch Picco Duro 3 3/8"P 1,3 mm 44 ogniwa to konkretny wybór dla użytkowników, którzy szukają trwałego łańcucha do prowadnicy 30 cm. Jeśli zgadzają się podziałka, szerokość rowka i liczba ogniw prowadzących, możesz szybko dobrać właściwy element do swojej pilarki.
łańcuch 3612 44 ogniwa, łańcuch 3/8p 1,3 mm 44, picco duro 3 44 ogniwa, łańcuch do prowadnicy 30 cm, 63 pd3, 3612 000 0044, łańcuch do pilarki 30 cm
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.