ŁAŃCUCH 3/8" 1.6RMC 60 OGNIW Na Prowadnicę 40cm/16"
Wystaw opinię o produkcie
Wydajny łańcuch do pilarki do mocniejszego cięcia drewna i regularnej pracy z prowadnicą 40 cm. Wersja 36 RS3 łączy profesjonalny charakter cięcia z niskim poziomem wibracji i dobrą kontrolą prowadzenia.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 3626 000 0060
Kod kreskowy:
Opis
Łańcuch tnący Rapid Super 3 36 RS3 60 ogniw
Wydajny łańcuch do pilarki do pracy z prowadnicą 40 cm. Wersja 36 RS3 została zaprojektowana do szybkiego i zdecydowanego cięcia w drewnie oraz regularnej pracy z osprzętem 3/8" 1,6 mm.
Dane techniczne
| Model | Rapid Super 3 36 RS3 60 ogniw |
| Producent | STIHL |
| Typ produktu | Łańcuch tnący do pilarki |
| Seria / typ łańcucha | 36 RS3 / Rapid Super 3 |
| Podziałka | 3/8" |
| Szerokość ogniwa prowadzącego | 1,6 mm |
| Typ ogniwa tnącego | Pełne dłuto / Super 3 |
| Pasujący pilnik | 5,2 mm (13/64") |
| Liczba ogniw prowadzących | 60 |
| Pasująca długość prowadnicy | 40 cm / 16" |
| Kod produktu | 3626 000 0060 |
Dlaczego warto wybrać ten model?
- Ząb dłuto – szybkie i zdecydowane cięcie w drewnie.
- 60 ogniw prowadzących – wariant do prowadnicy 40 cm.
- Precyzyjne dopasowanie – konfiguracja 3/8" / 1,6 mm.
- Praktyczny wybór – do regularnej pracy w gospodarstwie, lesie i wokół domu.
Najważniejsze korzyści dla użytkownika
- wysoka wydajność cięcia,
- pewne prowadzenie łańcucha,
- czytelnie określone parametry dopasowania,
- dobry wybór do bardziej wymagającej pracy,
- łatwe dopasowanie do prowadnicy 40 cm.
Postaw na właściwie dobrany osprzęt
Łańcuch tnący Rapid Super 3 36 RS3 60 ogniw to konkretny wariant dla użytkowników, którzy szukają łańcucha 3/8" 1,6 mm do prowadnicy 40 cm i oczekują sprawnego, mocnego cięcia. To technicznie dobrze określony model, który łatwo dopasować do pilarki i prowadnicy.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.