ŁAŃCUCH 3/8" 1,6 RMC 60 OGNIW Na Prowadnicę 40cm/16"
Wystaw opinię o produkcie
Solidny łańcuch do pilarki do codziennej pracy w drewnie opałowym, gospodarstwie i przy uniwersalnych pracach tnących. Wersja 36 RM zapewnia dobrą kontrolę prowadzenia, płynną pracę i wygodne ostrzenie.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 3652 000 0060
Kod kreskowy:
Opis
Łańcuch tnący Rapid Micro 3/8" 1,6 60 ogniw
Solidny łańcuch do pilarki do codziennej pracy w drewnie opałowym, gospodarstwie i przy uniwersalnych pracach tnących. Wersja 36 RM zapewnia dobrą kontrolę prowadzenia, płynną pracę i wygodne ostrzenie.
Dane techniczne
| Model | Rapid Micro 36 RM 60 ogniw |
| Producent | STIHL |
| Typ produktu | Łańcuch tnący do pilarki |
| Seria / typ łańcucha | 36 RM / Rapid Micro |
| Podziałka | 3/8" (9,32 mm) |
| Szerokość ogniwa prowadzącego | 1,6 mm |
| Typ ogniwa tnącego | Półdłuto / Micro |
| Pasujący pilnik | 5,2 mm (13/64") |
| Liczba ogniw prowadzących | 60 |
| Pasująca długość prowadnicy | 40 cm / 16" |
| Kod produktu | 3652 000 0060 |
Dlaczego warto wybrać ten model?
- Profil półdłuto – dobry kompromis między sprawnym cięciem a trwałością ostrza.
- 60 ogniw prowadzących – konfiguracja do prowadnic 40 cm przy osprzęcie 3/8" 1,6 mm
- Wygodne ostrzenie – łańcuch współpracuje z pilnikiem 5,2 mm.
- Uniwersalne zastosowanie – sprawdza się w gospodarstwie, przy drewnie opałowym i pracach wokół domu.
Najważniejsze korzyści dla użytkownika
- stabilna i płynna praca łańcucha,
- dobra trwałość robocza przy codziennym użytkowaniu,
- łatwiejsze ostrzenie i konserwacja,
- czytelnie określone parametry dopasowania,
- praktyczny wybór do pilarek z osprzętem 3/8" / 1,6 mm.
Postaw na sprawdzone rozwiązanie
Łańcuch tnący Rapid Micro 36 RM 60 ogniw to dobry wybór dla użytkowników, którzy szukają solidnego łańcucha do regularnej pracy i chcą łatwo dopasować osprzęt do swojej pilarki. Konkretne parametry, wygodne ostrzenie i praktyczny charakter tego modelu sprawiają, że dobrze sprawdza się w codziennym użytkowaniu.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.