ŁAŃCUCH 3/8" 1,3 PS 50 OGNIW Na Prowadnicę 35cm/14"
Wystaw opinię o produkcie
Wydajny łańcuch tnący do pilarki, przeznaczony do prowadnic 35 cm. Niskoprofilowa podziałka 3/8"P i ogniwo prowadzące 1,3 mm zapewniają dobre dopasowanie do lekkich i kompaktowych zestawów tnących.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 3616 000 0050
Kod kreskowy:
Opis
Łańcuch Picco Super 3/8"P 1,3 mm 50 ogniw
Wydajny łańcuch tnący do pilarki, przeznaczony do prowadnic 35 cm. Niskoprofilowa podziałka 3/8"P i ogniwo prowadzące 1,3 mm zapewniają dobre dopasowanie do lekkich i kompaktowych zestawów tnących.
Dane techniczne
| Model | Picco Super 3/8"P 1,3 mm 50 ogniw |
| Producent | STIHL |
| Typ produktu | Łańcuch tnący do pilarki |
| Seria / typ łańcucha | Picco Super / typ 3616 |
| Podziałka | 3/8"P |
| Szerokość ogniwa prowadzącego | 1,3 mm |
| Typ ogniwa tnącego | Pełne dłuto |
| Pasujący pilnik | 4,0 mm / 5/32" |
| Liczba ogniw prowadzących | 50 |
| Pasująca długość prowadnicy | 35 cm |
| Kod produktu | 3616 000 0050 |
Dlaczego warto wybrać ten model?
- Typ 3616 – sprawdzona seria łańcuchów do lekkich i kompaktowych pilarek.
- 50 ogniw prowadzących – wersja przeznaczona do prowadnicy 35 cm.
- 3/8"P i 1,3 mm – konkretne parametry ułatwiające poprawny dobór osprzętu.
- Ząb typu Super – dobra wydajność i sprawne wejście w materiał.
Najważniejsze korzyści dla użytkownika
- sprawne i czyste cięcie,
- łatwe dopasowanie do prowadnicy 35 cm,
- praktyczne zastosowanie w pracach wokół domu i gospodarstwa,
- dobry wybór do lekkich i kompaktowych pilarek,
- prosty dobór pilnika 4,0 mm / 5/32".
Postaw na dobrze dobrany osprzęt tnący
Łańcuch Picco Super 3/8"P 1,3 mm 50 ogniw to praktyczny wybór dla osób, które szukają łańcucha do prowadnicy 35 cm i chcą oprzeć zakup na konkretnych parametrach technicznych. Taki wariant sprawdza się tam, gdzie liczy się pewne dopasowanie i wygodna codzienna praca.
łańcuch 3616 50 ogniw, łańcuch 3/8p 1,3 mm, łańcuch do prowadnicy 35 cm, 3616 000 0050, picco super, łańcuch do pilarki 50 ogniw, łańcuch pełnostrugowy
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.