ŁAŃCUCH 325" 1.6 MM RAPID MICRO 67 OGNIW Na Prowadnicę 40cm/16"
Wystaw opinię o produkcie
Solidny łańcuch do pilarki do codziennej pracy w drewnie opałowym, gospodarstwie i przy uniwersalnych pracach tnących. Wersja 26 RM łączy dobrą kontrolę prowadzenia, stabilną pracę i wygodne ostrzenie.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 3686 000 0067
Kod kreskowy:
Opis
Łańcuch tnący Rapid Micro 325" 1.6MM 67 ogniw
Solidny łańcuch do pilarki do codziennej pracy w drewnie opałowym, gospodarstwie i przy uniwersalnych pracach tnących. Wersja 26 RM łączy dobrą kontrolę prowadzenia, stabilną pracę i wygodne ostrzenie.
Dane techniczne
| Model | Rapid Micro 26 RM 67 ogniw |
| Producent | STIHL |
| Typ produktu | Łańcuch tnący do pilarki |
| Seria / typ łańcucha | 26 RM / Rapid Micro |
| Podziałka | .325" (8,25 mm) |
| Szerokość ogniwa prowadzącego | 1,6 mm |
| Typ ogniwa tnącego | Półdłuto / Micro |
| Pasujący pilnik | 4,8 mm (3/16") |
| Liczba ogniw prowadzących | 67 |
| Pasująca długość prowadnicy | 40 cm / 16" |
| Kod produktu | 3686 000 0067 |
Dlaczego warto wybrać ten model?
- Profil półdłuto – dobry kompromis między wydajnym cięciem a trwałością ostrza.
- 67 ogniw prowadzących – konfiguracja do prowadnic 40 cm przy osprzęcie .325" 1,6 mm.
- Wygodne ostrzenie – łańcuch współpracuje z pilnikiem 4,8 mm.
- Uniwersalne zastosowanie – sprawdza się w gospodarstwie, przy drewnie opałowym i pracach wokół domu.
Najważniejsze korzyści dla użytkownika
- stabilna i płynna praca łańcucha,
- dobra trwałość robocza przy codziennym użytkowaniu,
- łatwiejsze ostrzenie i konserwacja,
- czytelnie określone parametry dopasowania,
- praktyczny wybór do pilarek z osprzętem .325" / 1,6 mm.
Postaw na sprawdzone rozwiązanie
Łańcuch tnący Rapid Micro 26 RM 67 ogniw to dobry wybór dla użytkowników, którzy szukają solidnego łańcucha do regularnej pracy i chcą łatwo dopasować osprzęt do swojej pilarki. Konkretne parametry, wygodne ostrzenie i praktyczny charakter tego modelu sprawiają, że dobrze sprawdza się w codziennym użytkowaniu.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.