ŁAŃCUCH 1/4" 1.1MM 38 OGNIW Do GTA 30/40
Wystaw opinię o produkcie
Kompaktowy łańcuch tnący do lekkich urządzeń ogrodowych, przeznaczony do prowadnicy 15 cm. Seria Picco Micro 3 dobrze sprawdza się tam, gdzie liczy się precyzja cięcia, dobra kontrola pracy i wygoda przy pielęgnacji gałęzi oraz drobnego drewna.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 3670 000 0038
Kod kreskowy:
Opis
Łańcuch Picco Micro 3 1/4"P 1,1 mm 38 ogniw
Kompaktowy łańcuch tnący do lekkich urządzeń ogrodowych, przeznaczony do prowadnicy 15 cm. Seria Picco Micro 3 dobrze sprawdza się tam, gdzie liczy się precyzja cięcia, dobra kontrola pracy i wygoda przy pielęgnacji gałęzi oraz drobnego drewna.
Dane techniczne
| Model | Picco Micro 3 1/4"P 1,1 mm 38 ogniw |
| Producent | STIHL |
| Typ produktu | Łańcuch tnący do pilarki / przecinarki ogrodowej |
| Seria / typ łańcucha | 71 PM3 / typ 3670 |
| Podziałka | 1/4"P |
| Szerokość ogniwa prowadzącego | 1,1 mm |
| Typ ogniwa tnącego | Micro / półdłuto |
| Pasujący pilnik | 3,2 mm |
| Liczba ogniw prowadzących | 38 |
| Pasująca długość prowadnicy | 15 cm / 6" |
| Zastosowanie | kompaktowe urządzenia do cięcia gałęzi, m.in. GTA 40 |
| Kod produktu | 3670 000 0038 |
Dlaczego warto wybrać ten model?
- Typ 3670 / 71 PM3 – kompaktowy łańcuch do lekkich urządzeń tnących.
- 38 ogniw prowadzących – wersja przeznaczona do prowadnicy 15 cm.
- 1/4"P i 1,1 mm – parametry właściwe dla krótkiego zestawu roboczego.
- Pilnik 3,2 mm – prosty dobór osprzętu serwisowego.
Najważniejsze korzyści dla użytkownika
- precyzyjne cięcie drobnych gałęzi i pędów,
- spokojna praca i dobra kontrola prowadzenia,
- łatwe dopasowanie do prowadnicy 15 cm,
- praktyczne zastosowanie w lekkich urządzeniach akumulatorowych,
- kompaktowy format wygodny do prac pielęgnacyjnych.
Postaw na dobrze dobrany osprzęt tnący
Łańcuch Picco Micro 3 1/4"P 1,1 mm 38 ogniw to praktyczny wybór dla osób, które szukają krótkiego łańcucha do prowadnicy 15 cm i chcą oprzeć zakup na konkretnych parametrach technicznych. To model wygodny w codziennym użytkowaniu, szczególnie przy precyzyjnych pracach pielęgnacyjnych.
łańcuch 3670 38 ogniw, picco micro 3, łańcuch 1/4p 1,1 mm, łańcuch do prowadnicy 15 cm, 3670 000 0038, łańcuch do GTA 40, łańcuch półdłuto
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.